№011 - Писемне мовлення. Роди літератури. «Такі різні бібліотеки»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». Большакова І.О., Пристінська М.С.
Урок №11.
Писемне мовлення. Роди літератури.
Мета: розширити уявлення учнів про писемне мовлення та вимоги до них; формувати вміння відрізняти усне мовлення від писемного; ознайомити з родами літератури; дати уявлення про основні правила спілкування; розвивати зв’язне мовлення учнів; навички каліграфічного письма; виховувати культуру усного і писемного мовлення.
Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Організація класу.
Слайд 3. Робота в парах.
Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 5. Робота з деформованим текстом.
Слайд 6 . Прочитай. Розкажи про писемне мовлення.
Слайд 7. Спиши речення на вибір.
Слад 8. Визнач, хто з учнів знає про культуру писемного мовлення.
Слайд 9. Робота за підручником.
Слайд 10-13. Текст. Тема і мета створення заголовок. Ключові слова. Шукаємо інформацію в інтернеті та інших джерелах.
Слайд 14-15. Робота за підручником.
Слайд 16. Робота в парі.
Слайд 17. Фізкультхвилинка.
Слайд 18. Робота за підручником.
Слайд 19. Редагуємо.
Слайд 20. Прочитай і розкажи про віртуальні бібліотеки. Як ними користуватися?
Слайд 21-22. Робота за підручником.
Слайд 23. Розглянь схему. Розкажи про роди літератури.
Слайд 24. Вправа-гра “Випадок з мого життя”.
Слайд 25. Домашнє завдання.
ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
