№100 - Числівник. Оповідання. Автор. «Як ми бюджет формували» (частина 2).
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». Большакова І.О., Пристінська М.С.
Урок №100.
Числівник. Оповідання. Автор. «Як ми бюджет формували» (частина 2).
Мета: ознайомити учнів із біблюграфічними відомостями і твором Сашка Дерманського; удосконалювати навички виразного читання; формувати вміння створювати власні висловлювання за змістом прочитаного, давати характеристику дійових осіб розвивати творчу уяву, спостережливість; збагачувати лексичний запас школярів; виховувати увагу до звучания слова;
Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Організація класу.
Слайд 3. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 4. Словникова робота.
Слайд 5. Тренуваьна вправа.
Слайд 6. Рухлива вправа.
Слайд 7. Прочитай і запиши числові вирази.
Слайд 8. Запиши словосполучення. Який числівник записується двома словами?
Слайд 9. Повторення.
Слайд 10-13. Текст. Тема і головна думка. Проблема. Характеристика персонажів. Читаємо в особах. Театралізуємо.
Слайд 14. Фізкультхвилинка.
Слайд 15. Читання твору самостійно, для друга, назагал.
Слайд 16. Вправа “Трибуна думок”.
Слайд 17. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
