Каталог матеріалів

Урок №5 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Людина і природа – єдині (продовження). Малювання осіннього пейзажу.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №5 Людина і природа – єдині (продовження). Малювання осіннього пейзажу

Мета: ознайомити дітей з поняттям «Композиційний центр»; вчити звертати увагу дітей на виражальні можливості кольору: свідомий вибір теплого або контрастного колориту; розвивати спостережливість, творчу уяву; удосконалювати зорову пам'ять, уміння передавати настрій і стан зображуваного пейзажу; виховувати любов до природи, до рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

Слайд4. Розповідь вчителя

Слайд5. Поміркуйте, які кольори переважали влітку, а якими заповнена осіння природа?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6. Розгляньте картину. Яка пора року зображена?

Слайд7-8. Запам’ятайте!

Слайд9. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд10. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд12. Намалюйте осінній пейзаж (гуаш), зображуючи дерева знайомими способами (ватні палички, зім’ятий папір, поролон тощо)

Слайд13. Послідовність малювання осіннього пейзажу

Слайд14. Поміркуй, на якому з пейзажів унизу художник вдаліше розмістив котика, утворюючи композиційний центр. Спробуй і ти змінити композиційний центр своєї картини – домалюй кота

Підсумок

Слайд15. Гімнастика для очей

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Слайд17. Поспостерігайте за довкіллям, використовуючи рамочку. Затримуйте погляд на одному й тому самому краєвиді, змінюючи композиційний центр

Рефлексія

Слайд18. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні