№04 - Людина і природа – єдині. Повторення: пейзаж, колорит. Створення пейзажу, передавання настрою моря
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Урок №4
Людина і природа – єдині. Повторення: пейзаж, колорит. Створення пейзажу, передавання настрою моря (акварель).
Мета: вчити підбирати кольорову гаму для передавання стану та настрою в природі, повторити поняття «композиція», впливом кольору на людину; формувати вміння передавати простір, вчити підбирати кольорову гаму для передачі стану та настрою в природі, створювати пейзаж за уявою; розвивати творчі здібності, зорову пам’ять, естетичний смак, почуття прекрасного, уяву, мислення; виховувати любов та бережне ставлення до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд3. Вправа «Мікрофон»
Слайд4-5. Розгадайте ребус
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд6. Чи бачили ви море? Яким воно запам’яталося?
Слайд7. Розгляньте композицію. Зверніть увагу, як розташовані вітрильники
Слайд8. Зверніть увагу
Слайд9. Запам’ятайте правила композиції
Слайд10. Фізкультхвилинка
- Практична діяльність учнів
Слайд11. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва
Слайд13. Створи пейзаж, передай настрої моря (акварель)
Слайд14. Щоб утворити світліший відтінок, додайте води. Не забувайте правила композиції
- Підсумок
Слайд15. Рухлива вправа
Слайд16. Продемонструйте власні малюнки
Слайд17. Розповідь вчителя
Слайд18. Знайди 5 відмінностей
- Рефлексія
Слайд19. Вправа «Інтерв’ю»
