Каталог матеріалів

Урок №11 для 3 класу з Музичного мистецтва за Т. Рублі - Образи тварин у мистецтві. Одночастинні музичні твори. Слухання: К. Сен-Санс «Карнавал тварин». Ритмічна вправа «Назви тварину».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»

Урок №11. Образи тварин у мистецтві. Одночастинні музичні твори. Слухання: К. Сен-Санс «Карнавал тварин». Ритмічна вправа «Назви тварину». Виконання: П. Синявський, З. Компанієць «Пісенька горобчика»

Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність, актуалізувати знання про сюїту; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу, продовжувати виховувати любов до тварин та природи, бережливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Сюїта «Персонажі з довгими вухами».

Слайд8. Сюїта «Черепаха».

Слайд9. Розкажіть.

Слайд10. Музичні твори, що побудовані на простому музичному матеріалі, не містять контрастних частин і виражають один настрій або характер, називають одночасними.

Слайд11. Пригадаємо тривалості нот.

Слайд12. Складіть із нот різної тривалості ритмічну вправу «Назви тварину».

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Пригадаємо текст пісні «Пісенька горобчика» П. Синявський, 3. Компанієць.

Слайд15. Виконання пісні «Пісенька горобчика» П. Синявський, З.Компанієць.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні