№24 - Картинки з виставки (продовження). Лади в музиці. Слухання: М. Мусоргський сюїта для фортепіано «Картинки з виставки». Перегляд: мультфільм «Картинки з виставки». Виконання: поспівка.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»
Урок №24.
Картинки з виставки (продовження). Лади в музиці. Слухання: М. Мусоргський сюїта для фортепіано «Картинки з виставки». Перегляд: мультфільм «Картинки з виставки». Виконання: поспівка.
Мета: актуалізувати знання учнів про сюїту, ознайомити з поняттям ладу; вчити уважно слухати й споглядати твори мистецтва, визначати лад поспівок, висловлювати власні враження від виконання музичних творів М. Мусоргського «Картинки з виставки»; шукати зміст, розуміти, яким чином він розкривається, описувати емоційний стан, викликаний почутим і побаченим у мультфільми «Картинки з виставки»; розвивати творчі здібності учнів; формувати культуру емоційного сприймання виконуючи поспівки.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд6. Продовжуємо мандрувати разом з музичними «Картинками з виставки».
Слайд7. М. Мусоргський «Богатирські ворота».
Слайд8. Перегляд мультфільму «Картинки з виставки».
Слайд9. Дай відповіді на питання.
Слайд10. Яка тема звучить у фіналі, як вона змінилася?
Слайд11. Цікавинка.
Слайд12. Фізкультхвилинка.
Слайд13. Музична грамота.
Слайд14. Проаналізуй поспівки. Визнач котра з них мінорна, а яка мажорна?
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
