№015 - Тематична діагностувальна робота з теми «Звуки і букви».

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 15.

Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань по темі «Пригадую знання про звуки і букви»

 

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Звуки і букви»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)
  2. МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування.

Слайд 4-6. Завдання 1. Визнач, якій звуковій схемі відповідають подані слова. Запиши їх у дві колонки. Які слова не відповідають жодній схемі? Склади з ними речення і запиши.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Завдання 2. Щебетунчик хоче скласти меню своїх улюблених напоїв. Допоможи йому. Запиши назви напоїв в алфавітному порядку. Підкресли букви, які позначають м’які приголосні звуки.

Слайд 9-10. Завдання 3. За зразком утвори слова з подовженими приголосними звуками від поданих і запиши. Постав  наголос  в  утворених  словах.

Слайд 11-12. Завдання 4. Зміни подані слова за зразком. Запиши пари утворених слів.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

 

Слайд 14-15. Завдання 5. Спиши слова, поділяючи їх на склади для переносу.

Слайд 16-17. Завдання 6. Прочитай речення. Випиши в колонку виділені слова, вибравши потрібну букву з дужок. Добери до кожного із цих слів перевірне й запиши в другу колонку.

Слайд 18. Завдання 7. Запиши в колонку назви зображених на малюнках предметів. Підкресли в словах букви, які позначають ненаголошені голосні [е], [и]. Добери до кожного слова перевірне і запиши в другу колонку.

Слайд 19-20. Завдання 8. Спиши речення, вставивши пропущені слова. Перевір за орфографічним словником написання вставлених слів.

Слайд 21. Завдання 9. Пригадай, з яким настроєм ти зустрів/зустріла  перше вересня цього навчального року. Напиши про це текст (3–4 речення).

Слайд 18. Рухлива вправа.

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання