Каталог матеріалів

Урок №14 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Повторення і закріплення знань про звуки й букви, умінь правильно переносити слова, записувати слова в алфавітному порядку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 14.  Повторення і закріплення знань про звуки й букви, умінь правильно переносити слова, записувати слова в алфавітному порядку

 

 

Мета: повторити вивчений матеріал про звуки і букви, наголос, поділ слів на склади для переносу, повторити алфавіт; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Організація класу. Емоційне налаштування.

Слайд 4. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 5-11. Вправа «Продовж речення» (із використанням цеглинок LEGO). На слайді учні бачать цеглинки червоного і жовтого кольору із варіантами відповідей і піднімають цеглинку, яку відповідь вважають правильною. 

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Гра «Запишіть слова за алфавітом». Колективна робота біля дошки.

Слайд 14. Хвилинка каліграфії.

ІІ. Основна частина.

Слайд 15. Випиши в зошит букви з поданого ряду, які позначають голосні звуки.

Слайд 16. Допоможи Родзинці й Читалочці спакувати в рюкзаки необхідні для подорожі речі. Запиши назви речей у дві колонки.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Подорожуючи Україною, кожен може взяти в подорож свої особисті речі. Запиши три слова, що ти взяв з собою. Побудуй звукові схеми цих слів.

Слайд 19. Читалочка хоче знати, чи вмієш ти переносити слова. Поділи подані слова на склади для переносу.

Слайд 20. Пригадай, як вимовляються ненаголошені звуки [е], [и]. Прочитай подані слова, дотримуючись цього правила. Запиши парами, добираючи перевірочні слова, постав наголоси.

Слайд 21. Напиши 3-4 речення про те, які визначні місця Львівщини вам найбільше сподобалися, що вам запам'яталося.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 22. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 23. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання. Повтори правила в підручнику.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні