№012 - Пригадую і використовую алфавіт. Написання розгорнутої відповіді на запитання з обґрунтуванням власної думки

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 12.  

Пригадую і використовую алфавіт

 

Мета: вправляти учнів у роботі з навчальними словниками; повторити алфавіт; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови,  до традицій своєї країни.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-4. Відгадай загадку.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 7-8. Вправа «Словникові слова». Склади й запиши речення зі словом адреса.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 10. Вправа 1. Розглянь фрагменти сторінок. Чи впізнаєш, звідки вони? У якому порядку розташовані слова на цих сторінках? Чому?

Слайд 11. Вправа 2. Знайди алфавіт у кінці підручника. Разом із сусідом/сусідкою по парті повторіть його напам’ять.

Слайд 12-14. Вправа 3. Прочитай назви міст Львівщини. Які з них тобі відомі? Запиши назви міст в алфавітному порядку. Візьми до уваги правило.

 

 

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Вправа 4. Прочитай текст. Що нового ти дізнався/дізналася з нього?

Слайд 17. Львівщина. Село Нагуєвичі. Меморіальний комплекс.

Будинок і музей Івана Франка.

Слайд 18. Перегляд відео «Нагуєвичі (історико-культурний заповідник).

Село Івана Франка»

Слайд 19-20. Вправа 5. Прочитай назви звірів, які є персонажами казок Івана Франка. Запиши ці назви в алфавітному порядку.

Слайд 21. Вправа 7. Розглянь обкладинки книжок. Чи можеш за назвою книжки і малюнком на обкладинці здогадатися, про що книжка?

Слайд 22-23. Вправа 8. Яка книжка тебе зацікавила найбільше? Чи хочеш її прочитати? Напиши про це текст (3–4 речення).

Слайд 24-25. Вправа 6. Прочитай прізвища дитячих письменників. Запиши їх в алфавітному порядку. Підкресли прізвища тих письменників, які тобі відомі.

ІІІ. Заключна частина.

  1. Підсумок.
  2. Рефлексія.

Слайд 26. Вправа «Мікрофон».

Слайд 27. Рухлива вправа.

  1. Домашнє завдання.

     Слайд 28-29. Пояснення домашнього завдання. Вправа 9. Запиши на аркуші паперу прізвища шести своїх однокласників/однокласниць. Розташуй їх в алфавітному порядку і запиши в зошиті.

 

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання