№010 - Пригадую правила переносу слів. Написання розповіді про власні вподобання

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 10.  

Пригадую правила переносу слів

 

Мета: вправляти учнів у перетворенні слів; нагадати правила переносу слів; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови,  до традицій своєї країни.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Бесіда.

Слайд 4. Вправа «Встав пропущену букву «е» чи «и», запиши перевірочне слово».

Слайд 5. Відгадай загадку.

Слайд 6. Хвилинка каліграфії.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

ІІ. Основна частина.

Слайд 9. Вправа 1. Прочитай уривок з книжки «Казка про Старого Лева», яка сподобалася Ґаджикові. Як думаєш, про яких левів тут ідеться?

Слайд 10. Вправа 2. Випиши з уривка виділені слова, поділяючи їх на склади для переносу. Перед тим пригадай правила переносу слів.

Слайд 11. Вправа 2. Випиши з уривка виділені слова, поділяючи їх на склади для переносу.

 

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13-14. Вправа 3. Допоможи Щебетунчикові поділити подані слова на склади для переносу.

Слайд 15. Вправа 4. Прочитай уривок з книжки «Пані Будьласка та вуйко Пампулько», яка сподобалась Родзинці. Чи хочеш дізнатися, що було далі?

Слайд 16-17. Вправа 5. Випиши з уривка слова з подовженими приголосними звуками. Поділи їх на склади для переносу, користуючись правилом. 

Слайд 18-19. Вправа 6. Читалочці цікаво, які книжки ти любиш читати. Напиши про це текст (3–4 речення).

Слайд 20. Перегляд відео «У Львові порахували всіх місцевих левів».

ІІІ. Заключна частина.

  1. Підсумок.
  2. Рефлексія.

Слайд 21. Вправа «Мікрофон».

Слайд 22. Рухлива вправа.

  1. Домашнє завдання.

     Слайд 23-25. Пояснення домашнього завдання. Вправа 7. Прочитай текст. Випиши слова з буквами й і ь у середині слова й апострофом. Поділи їх для переносу.

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання