№098 - Письмове віднімання трицифрових чисел та перевірка результатів двома способами. Складання і розв’язування рівнянь. Розв’язування задач.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 98.

Тема:

Письмове віднімання трицифрових чисел та перевірка результатів двома способами. Складання і розв’язування рівнянь. Розв’язування задач.

Мета: формувати вміння додавати і віднімати трицифрові числа без переходу через розряд; актуалізувати знання учнів про взаємозв¢язок додавання і віднімання; удосконалювати вміння учнів складати рівняння за твердженням, розв¢язувати задачі на знаходження трьох чисел за трьома сумами; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 – 7. Усна лічба.

Слайд 8 - 9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10 . Склади суми і різниці за схемами. Обчисли їх письмово.

Слайд 11. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12 - 13 . Обчисли. Перевір двома способами: додаванням і відніманням.

Слайд 14. Обчисли.

Слайд 15. Знайди значення виразу с – 453, якщо с = 768, с = 975, с = 859

Слайд 16 – 17. Склади рівняння за твердженнями. Розв’яжи рівняння.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Розв¢яжи задачу.

Слайд 20. Розв¢язання.

Слайд 21. Склади задачу за коротким записом. Розв’яжи задачу.

Слайд 22. Розв¢язання.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24. У яких одиницях вимірювали масу кожного об’єкта?

Слайд 25. Визнач, хто важчий: котик чи кінь? Що важче: книжка чи болт?

Слайд 26.Інтерактивне онлайн завдання.

  1. Підсумок

Слайд 27. Домашнє завдання.

  1. Рефлексія

Слайд 28.



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання