№089 - Додавання виду 260 + 370. Порівняння іменованих чисел. Розв’язування задач за коротким записом і схемою.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок № 89.
Тема:
Додавання виду 260 + 370. Порівняння іменованих чисел. Розв’язування задач за коротким записом і схемою.
Мета: вчити учнів додаванню виду 260 + 370; удосконалювати вміння учнів порівнювати іменовані числа, розв¢язувати задачі за коротким записом і схемою; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4 - 7 . Усна лічба.
Слайд 8. Хвилинка каліграфії.
Слайд 9. Збільш на 130 кожне число в таблиці.
Слайд 10. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд 11 - 12. Поясни, як знаходили суму чисел 260 і 370, скориставшись схемами й записами.
Слайд 13 - 19. Обчисли з поясненням.
Слайд 20. Розглянь інший спосіб знаходження суми чисел.
Слайд 21. Гімнастика для очей.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 22. Обчисли зручним для тебе способом.
Слайд 23. Запиши одиниці довжини від найменшої до найбільшої.
Слайд 24. Запиши рівності, заповнивши пропуски.
Слайд 25 – 26. Порівняй.
Слайд 27 – 28. Розв’яжи задачу, скориставшись коротким записом і схемою.
Слайд 29. Розв’яжи задачу, скориставшись коротким записом.
Слайд 30. Розв¢язання.
Слайд 31. Фізкультхвилинка.
Слайд 32. Розклади числа на розрядні доданки.
Слайд 33. Знайди значення виразів.
Слайд 34 – 35. Склади задачу за малюнком. Розв¢яжи задачу, скориставшись схемою.
Слайд 36. Запиши біля кожного числа найменування одиниці довжини : м обо см.
- Підсумок
Слайд 37. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд 38.
