№057 - Нумерація чисел в межах тисячі. Запис чисел в нумераційній таблиці. Порівняння чисел в межах тисячі.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок № 57.
Тема:
Нумерація чисел в межах тисячі. Запис чисел в нумераційній таблиці. Порівняння чисел в межах тисячі.
Мета: вчити записувати трицифрові числа в нумераційну таблицю; удосконалювати вміння учнів порівнювати числа в межах тисячі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4 - 7 . Усна лічба.
Слайд 8. Хвилинка каліграфії.
Слайд 9. Знайди значення виразів. Дай відповіді на запитання.
Слайд 10. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд 11. Прочитай числа, записані в таблиці. Дай відповіді на запитання.
Слайд 12 - 13. Яке число зображене на моделі?
Слайд 14. Накресли в зошиті нумераційну таблицю. Запиши в таблицю числа.
Слайд 15. Розклади на розрядні доданки числа.
178, 151, 199, 140, 108
Слайд 16. Гімнастика для очей.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 17. Яке число зображене на кожному малюнку? Запиши за зразком.
Слайд 18. Скориставшись числовою прямою, назви:
п’ять чисел, які більші, ніж число 176;
три числа, які менші, ніж число 175.
Слайд 19. Порівняй.
Слайд 20. Знайди значення виразів.
Слайд 21. Розв¢яжи задачу.
Слайд 22. Розв¢язання.
Слайд 23. Фізкультхвилинка.
Слайд 24. Розв¢яжи задачу.
Слайд 25. Розв¢язання.
Слайд 26. Інтерактивне онлайн завдання.
- Підсумок
Слайд 27. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд 28.
