№050 - Задачі на знаходження частини від числа. Задача на знаходження числа за його частиною.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №50.
Тема:
Задачі на знаходження частини від числа. Задача на знаходження числа за його частиною.
Мета: вчити учнів знаходити число за його частиною; удосконалювати вміння дітей працювати з дробами та знаходити частину від числа; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4 - 9 . Усна лічба.
Слайд 10 . Хвилинка каліграфії.
Слайд 11. Прочитай дробові числа.
Слайд 12. Яка частина кожної фігури зафарбована?
Слайд 13. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд 14 . Запиши числа: одна дев’ята, дві сьомі, десять
дванадцятих, три соті, одна тридцята.
Слайд 15 – 17. Прочитай задачі. Порівняй умову й розв’язання.
Прочитай пояснення.
Слайд 18. Розв¢яжи задачу.
Слайд 19. Розв¢язання.
Слайд 20 . Знайди число, якщо 𝟏/𝟐 його становить: 7, 1, 10
Слайд 21.Фізкультхвилинка.
Слайд 22. Побудуй прямокутник.
Слайд 23 – 24. Знайди значення виразів.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 25. На скільки рівних частин поділена фігура?Яка частина кожної фігури зафарбована зеленим кольором? Запиши дробом.
Слайд 26. Знайди число, якщо його 𝟏/𝟑 становить 5, 8, 4, 2.
Слафд 27. Гімнастика для очей.
Слайд 28. Розв’яжи задачу.
Слайд 29. Порівняй.
Слайд 30. Закінчи малюнок велосипеда.
- Підсумок
Слайд 31. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд 32.
