№005 - Арифметичні дії та їхні компоненти. Прості задачі на додавання і віднімання. Відрізок.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________. 20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №5.
Арифметичні дії та їхні компоненти. Прості задачі на додавання і віднімання. Відрізок
.Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів про нумерацію чисел першої сотні; актуалізувати поняття одноцифрового і двоцифрового числа, розв'язування простих задач на додавання і віднімання; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-9. Усний рахунок. Робота з цеглинками LEGO. Обери потрібну цеглинку.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 10. Назви та запиши всі двоцифрові числа, які мають 6 десятків.
Слайд 11. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 12. Рухлива вправа
Слайд 13 . Розв’яжи вирази. № 37 с 8
Слайд 14 . Пригадай, як називають числа при відніманні. Назви числа пропущені в таблиці. Як знайти невідомий від’ємник? №38 с 8
Слайд 15-16. Розв'яжи задачу. Коли із сітки дістали 5 м’ячів, там залишилося ще стільки ж. Скільки м’ячів було в сітці спочатку? №39 с9
Слайд 17. Фізкультхвилинка
Слайд 18-19. Розв’яжи задачу. Коли в саду зібрали врожай із 15 яблунь, залишилося зібрати плоди ще з решти 20 яблунь. Скільки яблунь росте в саду? №40 с 9
Слайд 20. Склади задачу солодощі, у якій потрібно знайти невідоме зменшуване. № 41 с 9.
Слайд 21. Назви числа, пропущені в рівностях. №42 с 9.
Слайд 22 . Рухлива вправа
Слайд 23. Виміряй довжину кожного відрізка. Побудуй відрізок , довжина якого дорівнює сумі довжин цих відрізків. №43 с 9.
Слайд 24. Домашнє завдання
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
