№036-38 - Заміна додавання множенням. Задачі на вміщення. Діагностична робота.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №36-38.

Тема:

Заміна додавання множенням. Задачі на вміщення. Діагностична робота.

Мета: удосконалювати вміння учнів замінювати додавання множенням; повторити про геометричні фігури і точки; повправлятися в розв¢язуванні задач на вміщення; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 . Усна лічба.

Слайд 5 . Хвилинка каліграфії.

Слайд 6. Заміни додавання множенням. Обчисли значення виразів.

Слайд 7. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8. Розглянь обчислення і поясни, як міркували.

Слайд 9. Розглянь обчислення і поясни, яким способом знаходили добутки.

Слайд 10 – 11. Обчисли добутки, скориставшись цим способом.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Знайди значення виразів.

Слайд 14-16. Розв’яжи задачу.

Слайд 17. Розв¢яжи задачу, скориставшись коротким записом.

Слайд 18. Розв¢язання.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Прочитай вирази за блок-схемами. Запиши ці

вирази й обчисли їх значення.

Слайд 21. Назви точки: а) які належать колу; б) які розміщені в колі; в) які розміщені поза колом

  1. Підсумок

Слайд 22. Домашнє завдання.

  1. Рефлексія

Слайд 23



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання