Каталог матеріалів

Урок №33 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Таблиця множення і ділення числа 7. Робота з даними. Задачі на знаходження периметра.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №33. Таблиця множення і ділення числа 7. Робота з даними. Задачі на знаходження периметра.

Мета: повторити таблиці множенні і ділення числа 7; удосконалювати вміння розв¢язувати рівняння, працювати з даними; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 -8 . Усна лічба.

Слайд 9 . Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Поміркуй, які числа пропущено. Запиши вирази за схемами й обчисли їх значення.

Слайд 11. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12. Склади добутки із множником 7 і частки з дільником 7, скориставшись схемою. Запиши їх у два стовпчики.

Слайд 13. Знайди значення виразів (усно).

Слайд 14. Знайди частки й перевір дією множення.

Слайд 15. На числовому відрізку записано числа. Вибери серед них ті, що діляться на 7. Доведи свій вибір за допомогою дії множення. Скористайся зразком

Слайд 16. Запиши вирази й обчисли їх значення

 Слайд 17. Розв¢яжіть задачу.

Слайд 18. Розв¢язування задачі.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20 -22. Знайди периметр ділянки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Робота з підручником ст. 50 №302

Слайд 24. Обведи гарбузи з числами, що не є результатом множення на 7. Знайди різницю цих чисел.

Слайд 25. Фізкультхвилинка.

Слайд 26. Порівняй вирази в кожному стовпчику. Щр в них спільне, а що – відміне. Обчисли. Порівняй результат.

Слайд 27. Розв¢яжи рівняння.

Слайд 28. У кожному добутку перший множник підкресли однією лінією, а другий – двома.

Слайд 29. Розв¢яжіть задачу.

Підсумок

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні