№019 - Таблиця множення числа 2. Парні та непарні числа. Розв’язування задач за коротким записом.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________. 20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №19.
Таблиця множення числа 2. Парні та непарні числа. Розв’язування задач за коротким записом.
Мета: актуалізувати знання дітей про парні та непарні числа, вміння розв'язувати задачі з коротким записом; узагальнити й систематизувати вміння та знання учнів про зв'язок дій множення і ділення; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-7 . Усний рахунок
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 8-9 Каліграфічна хвилинка.
Слайд10. Рухлива вправа.
Слайд 11. Обчисли добутки. № 150 с 25
Слайд 12. Прочитай числа, записані на листках. Запиши числа, які є результатами множення числа.№ 151 с 25
Слайд 13. Виконай завдання.
Запиши числа 8, 2, 6, 10, 4 в порядку збільшення.
Установи закономірність і продовж цей ряд чисел ще п'ятьма числами.
Перевір, чи діляться записані числа на 2. № 152 с 25
Слайд 14. Повтори матеріал
Пригадай, що таке парні та непарні числа.
Числа, які діляться на 2, називають парними. Числа , які не діляться на 2, називають непарними.
Числа, що закінчуються цифрами 0,2,4,6,8 є парними. 46,90,24,100 – парні числа. С 25
Слайд 15. Серед поданих чисел визнач непарні числа й запиши їх. № 153 с 25
Слайд 16. Фізкультхвилинка .
Слайд 17 . Випиши спочатку всі парні числа, а потім усі непарні. №154 с 25
Слайд 18. Розв’яжи вирази №155 с25
Слайд 19. Порівняй. № 156 с 26
Слайд 20-22. Розв'яжи задачу, скориставшись коротким записом.
У секції боксу займається 12 дітей, у секції шахів - удвічі менше, а в секції плавання - на 15 дітей більше, ніж у секції шахів. Скільки всього дітей займається в секціях шахів і плавання? № 157 с 26
Слайд 23 -25. Розв'яжи задачу.
На складі зберігається 5 мультиварок, кавоварок - удвічі більше, ніж мультиварок, а чайників - на 10 більше, ніж кавоварок. Скільки мультиварок і чайників зберігається на складі?
Слайд 26 .Рухлива вправа
Слайд 26 . Робота з зошитом. Підкресли всі парні числа.№ 1 с 9
Слайд 27 . Робота з зошитом. Обчисли вирази. №2 с 9
Слайд 28. Домашнє завдання
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
