№016-18 - Одиниці довжини та співвідношення між ними. Задачі на кратне порівняння чисел
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________. 20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №16-18.
Одиниці довжини та співвідношення між ними. Задачі на кратне порівняння чисел
.Мета: узагальнити й систематизувати вміння та знання учнів про зв'язок дій множення і ділення, повторення назви компонентів при діленні, розв’язувати буквені та числові вирази; актуалізувати вміння розв'язувати задачі на кратне порівняння чисел; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 3-4 . Цифрова стежинка LEGO (усний рахунок)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 5 – 6. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 7-8. Математичний диктант
Слайд 9. Рухлива вправа.
Слайд 10. Розв’яжи задачу. Виміряй довжину кожного відрізка. На скільки сантиметрів відрізок АВ довший, ніж відрізок CD? У скільки разів відрізок АВ довший, ніж відрізок CD? №140 с 23
Слайд 11. Розв’яжи задачу. Виміряй довжину кожного відрізка. На скільки сантиметрів відрізок АС довший, ніж відрізок КТ? У скільки разів відрізок АС довший, ніж відрізок КТ? №141 с 23
Слайд 12. Повтори матеріал. Пригадай співвідношення між одиницями довжини. 1см=10мм 1 дм = 10 см 1 м = 10 дм 1дм= 100 мм 1 м = 100 см
Слайд 13-14. Запиши у сантиметрах кожну довжину. № 142 с 24
Слайд 15. Фізкультхвилинка .
Слайд 16. Запиши в міліметрах кожну довжину. № 143 с24
Слайд 17-18. Розв'яжи задачу. У саду росте 9 кущів рожевих півоній і 3 кущі білих. У скільки разів більше кущів рожевих півоній, ніж білих? № 144 с 24.
Слайд 19-21. Розв'яжи задачу. Серед третьокласників секцію волейболу відвідують 6 хлопчиків і 6 дівчаток, а лижну секцію - 3 хлопчики. У скільки разів більше третьокласників відвідують волейбольну секцію, ніж лижну?№ 145 с 24.
Слайд 22. Запиши вирази й обчисли їх значення. № 146 с 24
Слайд 23. Розв’яжи вирази . № 147 с 24.
Слайд 24. Робота з зошитом. Запиши вирази й обчисли їх значення. № 1с 7
Слайд 25.Рухлива вправа
Слайд 26 . Робота з зошитом. З’єднай вираз і його значення. №2 с 7
Слайд 27 . Робота з зошитом. Закресли вирази, які не мають змісту. № 3 с 7
Слайд 28 . Робота з зошитом. Склади та розв'яжи задачу. №4 с 7
Слайд 29. Домашнє завдання
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
