Каталог матеріалів

Урок №15 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Назви компонентів при діленні. Буквені вирази. Розв’язування задач.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №15. Дії з іменованими числами. Правило ділення рівних чисел. Розв’язування задач на зведення до одиниці

Мета: узагальнити й систематизувати вміння та знання учнів про зв'язок дій множення і ділення, повторення назви компонентів при діленні, розв’язувати буквені та числові вирази; актуалізувати вміння розв'язувати прості задачі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-8. Усний рахунок. Назви пропущені числа, щоб одержати істинні рівності.

Слайд 9. Назви та запиши всі двоцифрові числа, які мають 7 десятків.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10-11.  Каліграфічна хвилинка.

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13-14. Виконай дії з іменованими числами. №131 с22

Слайд 15. Повтори матеріал. Пригадай правило ділення рівних чисел.

а : а =1 с22

Слайд 16. Фізкультхвилинка .

Слайд 17. Розв’яжи вирази. № 132 с 22

 Слайд 18 Розв’яжи вирази з іменованими числами. №133 с 22

Слайд 19. Порівняй . Встав знаки <,>,=. №134 с22

Слайд 20-21. Розв’яжи задачу. У зоопарку 5 ц соковитих кормів роздали порівну 5 слонам. Скільки центнерів кормів отримав
кожний слон? № 135 с23

Слайд 22-23. Розв'яжи задачу. У ящику було 40 рибин. Кожному із семи морських котиків роздали по 3 рибини. Скільки рибин залишилось у ящику? № 135 с 23

Слайд 24. Рухлива вправа

Слайд 25 Знайди значення виразу 50+с:3, якщо с=12, с=3, с =21. № 137 с 23.

 Слайд 26. Домашнє завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні