№013 - Зв'язок дій множення і ділення. Правило множення на 0, правило ділення числа 0. Обернені задачі.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №13.  Зв'язок дій множення і ділення. Правило множення на 0, правило ділення числа 0. Обернені задачі.

Мета: узагальнити й систематизувати вміння та знання учнів про зв'язок дій множення і ділення, повторення правила множення на 0, правила ділення числа 0, розв’язувати буквені та числові вирази; актуалізувати вміння розв'язувати прості задачі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-5. Усний рахунок «Кольорова вежа» з цеглинок LEGO

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації. 

Слайд 6-7.  Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Порівняй вирази та їх значення у кожному стовпчику. Зроби висновки. № 113 с 20.

Слайд 9. Усні обчислення. Назви числа пропущені у таблиці. № 114 с 20.

Слайд 10.  Допоможи Лінеа  розгадати загадки дівчаток.

Юстина задумала число, поділила на нього число 12 - і отримала у відповіді 6. Яке число задумала Юстина?№ 115 с 20

Слайд 11.  Допоможи Лінеа  розгадати загадки дівчаток.

Улас помножив число 2 на задумане число - і отримав у відповіді 16. Яке число задумав Улас?№ 115 с 20

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13. Розв’яжи вирази. №116 с 20

Слайд 14. Повтори матеріал. Пригадай правила множення на 0,правило ділення  числа 0. 

а ·0=0               0 :а =0            Пам’ятай!  На нуль ділити не можна.

 Слайд 15.  Розв’яжи вирази. №117 с 20

Слайд 16. Фізкультхвилинка .

Слайд 17. Знайди значення буквеного виразу 78-b·0, якщо b=56, b= 90, с =3. №118 с 20

Слайд 18- 20. Прочитай задачі. Чим вони схожі й чим різняться? Як різняться їх розв'язання?

Купили 2 ананаси, по 2 кг кожний, і 3 кошики ківі, по 1 кг в кожному. Яка маса цієї покупки?   № 119 с 21

Слайд 21-23 Прочитай задачі. Чим вони схожі й чим різняться? Як різняться їх розв'язання?

Купили 2 ананаси, по 2 кг кожний, і 3 кошики ківі, по 1 кг в кожному. Чого купили більше - ананасів чи ківі? На скільки кілограмів більше?

№ 119 с 21

Слайд 24. Робота з зошитом. З’єднай лінією вирази та їхні значення.

№1 с 5.

Слайд 25. Робота з зошитом.  Заповни таблицю множення числа 2

№2 с 5

 Слайд26. Знайди значення виразів.  №3 с 5

Слайд 27.  Рухлива вправа

Слайд 28.   Онлайнове інтерактивне завдання. Назви компонентів.

 Слайд 29. Домашнє завдання

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання