№012 - Правила ділення і множення на 1. Буквені та числові вирази. Периметр прямокутника.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________. 20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №12.
Правила ділення і множення на 1. Буквені та числові вирази. Периметр прямокутника.
Мета: узагальнити й систематизувати вміння та знання учнів про множення та ділення на 1, розв’язувати буквені та числові вирази; актуалізувати вміння розв'язувати прості задачі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-7. Усний рахунок.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 8-9 . Каліграфічна хвилинка.
Слайд 10. Зменш удвічі кожне з чисел. № 101 с 18
Слайд 11. Рухлива вправа.
Слайд 12. Усні обчислення. Назви числа пропущені у таблиці. № 102 с 18.
Слайд 13. Віднови рівності. № 103 с 18.
Слайд 14. Допоможи Квадрикові розгадати загадки хлопчиків.
Матвій задумав число, помножив його на 3 - і отримав у відповіді 27. Яке число задумав Матвій? № 104 с 18
Слайд 15. Допоможи Квадрикові розгадати загадки хлопчиків.
Улас помножив число 2 на задумане число - і отримав у відповіді 16. Яке число задумав Улас? ?№ 104 с 18.
Слайд 16. Розв’яжи вирази. № 105 с 18.
Слайд 17. Пригадай правила множення і ділення на 1. С 18
Слайд 18. Розв’яжи вирази. № 106 с 18
Слайд 19. Фізкультхвилинка .
Слайд 20. Знайди значення буквеного виразу с:1+28, якщо с =43, с = 67, с =15. № 107 с 18
Слайд 21-23. Розв’яжи задачу.Купили 2 пакети борошна, по 1 кг в кожному, й 1 мішечок цукру масою 10 кг. Яка маса всієї покупки? №108 с 19
Слайд 24-26. Розв’яжи задачу. У їдальню привезли мішок картоплі масою 35 кг і 6 сіток моркви, масою 3 кг кожна. Чого привезли більше - картоплі чи моркви? На скільки кілограмів більше? №109 с 19.
Слайд 27. Знайди та виконай №110 на сторінці 18.
Слайд 28. Робота з зошитом. Обчисли ланцюжком. №1 с4
Слайд 29. Рухлива вправа
Слайд 30-32. Обчисли різниці. № 2 с 4
Слайд 33. Домашнє завдання
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
