№103 - Письмове віднімання трицифрових чисел виду 354 -138. Розв’язування рівнянь і задач.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок № 103.
Тема:
Письмове віднімання трицифрових чисел виду 354 -138. Розв’язування рівнянь і задач.
Мета: формувати вміння працювати з рівняннями; навчити віднімати трицифрові числа виду 354 - 138; удосконалювати вміння працювати над задачею; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4 - 6. Усна лічба.
Слайд. 7. Хвилинка каліграфії.
Слайд 8. Зменш на 6 кожне число.
Слайд 9. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд 10 – 12. Розглянь записи й прочитай, як треба міркувати
за письмового віднімання.
Слайд 13 – 18. Поясни, як виконали віднімання.
Слайд 19. Гімнастика для очей.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 20. Обчисли письмово.
Слайд 21 – 22. Виконай додавання. Перевір за допомогоювіднімання.
Слайд 23. Додай три послідовні числа: 197, 198, 199
Слайд 24 – 26. Розв¢яжи рівняння.
Слайд 27. Розв¢яжи задачу.
Слайд 28. Розв¢язування.
Слайд 29. Фізкультхвилинка.
Слайд 30. Знайди різниці.
Слайд 31. Знайди значення виразу с – 456, якщо с = 780, с = 609.
- Підсумок
Слайд 32. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд 33
.
