№010 - Знаходження невідомого множника, діленого, дільника. Перевірка ділення за допомогою дії множення. Творча робота над задачами.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________. 20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №10.
Знаходження невідомого множника, діленого, дільника. Перевірка ділення за допомогою дії множення. Творча робота над задачами.
Мета: узагальнити й систематизувати вміння учнів знаходити невідомий множник, ділене, дільник, перевірка ділення за допомогою множення; актуалізувати вміння розв'язувати прості задачі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-9. Усний рахунок. Назви пропущені числа, щоб одержати істинні рівності.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 10 . Каліграфічна хвилинка.
Слайд 11. Рухлива вправа.
Слайд 12-13. Обчисли частки. Перевір ділення за допомогою дії множення. № 84 с 15.
Слайд 14. Розв’яжи вирази. №85 с15.
Слайд 15. Фізкультхвилинка .
Слайд 16-17. Розв’яжи задачу. Тато заплатив за три однакові морозива 21 грн. Яка ціна морозива? № 86 с 15.
Слайд 18-19. Розв’яжи задачу. Мама купила в магазині 6 груш і 3 яблука. Ці фрукти вона порівну поділила між трьома дітьми. Скільки фруктів отримала кожна дитина? №87 с 16.
Слайд 20. Вибери вираз до кожної задачі. № 88 с 16.
Слайд 21. Виконай ділення іменованих чисел. Поясни, яка відмінність між виразами і їх значеннями. № 89 с 16.
Слайд 22. Рухлива вправа
Слайд 23. Логічна задача (відео).
Слайд 24. Домашнє завдання
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
