№001 - Нумерація чисел. Додавання та віднімання двоцифрових чисел на основі нумерації. Розв’язування задач на дві дії.

Мета: вчити додавати і віднімати двоцифрові числа на основі нумерації, розв’язувати задачі на дві дії; розвивати мислення, пам'ять , увагу; виховувати любов до математики.

№005 - Обчислення виразів зі змінною. Периметр многокутника. Задачі, що містять різницеве порівняння чисел.

Мета: вчити обчислювати вирази зі змінною, периметр многокутника, розв’язувати задачі, що містять різнецеве порівняння; розвивати мислення, пам'ять , увагу; виховувати любов до математики.

№006 - Додавання та віднімання двоцифрових чисел з переходом через розряд. Коло. Круг. Задачі на знаходження невідомого компоненту та на різницеве порівняння.

Мета: вчити додавати та віднімати двоцифрові числа з переходом через розряд, розв’язувати задачі на знаходження невідомого компоненту та на різнецеве порівняння; розвивати мислення, пам'ять , увагу; виховувати любов до математики.

№007 - Зміна суми внаслідок зміни доданків. Додавання способом округлення. Задачі, обернені до задач на знаходження периметра прямокутника.

Мета: вчити змінювати суму внаслідок зміни доданків, додавати способом округлення, розв’язувати задачі оберенені до задач на знаходження периметра прямокутника; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№008 - Зміна різниці внаслідок зміни компонентів. Віднімання способом округлення. Складання задач за схемами.

Мета: вчити замінювати різницю внаслідок зміни компонентів, віднімати способом округлення, складати задачі за схемами; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№009 - Обернені задачі. Обчислення виразів різними способами. Розв’язування задач двома способами.

Мета: вчити розв’язувати обернені задачі, обчислювати вирази різними способами, розв’язувати задачі різними способами; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№010 - Рівняння. Розв’язування рівнянь. Побудова квадрата. Задачі, що містять знаходження невідомого компоненту дій.

Мета: вчити розв’язувати рівняння, будувати квадрат, задачі, що містять знаходження невідомого компоненту дій; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№019 - Таблиці множення числа 4 і ділення на 4.Складання рівнянь за текстом.

Мета: закріплювати знання учнів з табличного множення числа 4; формувати вміння розв'язувати задачі на дві та три дії; розвивати математичну мову та логічне мислення; вихо­вувати бережне ставлення до природи, любов та інтерес до математики.

№020 - Таблиці множення числа 5 і ділення на 5. Складання і розв’язування задач, що містять збільшення (зменшення) числа в кілька разів.

Мета: закріплювати знання учнів з табличного множення числа 5; продовжувати формувати вміння розв'язувати задачі на дві та три дії; розвивати математичну мову та логічне мислення; вихо­вувати бережне ставлення до природи, любов та інтерес до математики.

№024 - Співвідношення між ціною, кількістю й вартістю. Дії з іменованими числами. Побудова прямокутника за периметром і однією стороною.

Мета: вчити співвідношення між ціною, кількістю і вартістю, виконувати дії з іменованими числами, будувати прямокутник за периметром та однією стороною; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№025 - Задачі на знаходження четвертого пропорційного. Побудова квадрата. Порівняння виразів.

Мета: вчити розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного, будувати квадрат, порівнювати вирази; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№026 - Співвідношення між масою одного предмета, кількістю та загальною масою. Задачі на четверте пропорційне. Побудова прямокутника.

Мета: вчити співвідношенню між масою одного предмета, кількістю та загальною масою, розв’язувати задачі на четверте пропорційне, будувати прямокутник; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№027 - Таблиці множення числа 7 і ділення на 7. Розв’язування та порівняння задач. Побудова квадрата за його периметром.

Мета: вчити таблиці множення числа 7 і ділення на 7, розв’язувати та порівнювати задачі, будувати квадрат за його периметром; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№028 - Задачі на знаходження четвертого пропорційного з величинами: норма витрати, кількість, загальна витрата.

Мета: вчити розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного з величинами: норми витрати, кількість, загальна витрата; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№029 - Складання та розв’язування задач за короткими записами. Рівняння. Складання виразів за таблицею.

Мета: вчити складати та розв’язувати задачі за короткими записами, розв’язувати рівняння, складати вирази за таблицею; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№031-33 - Розв’язування задач з поступовим складанням виразів. Задачі з буквеними даними. Дії з іменованими числами.

Мета: вчити розв’язувати задачі з поступовим складанням виразів, задачі з буквеними даними, обчислювати вирази з іменованими числами; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№034 - Таблиці множення числа 8 і ділення на 8. Ускладнені задачі на знаходження четвертого пропорційного. Побудова геометричних фігур.

Мета: вчити таблиці множення числа 8 і ділення на 8, розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного, будувати геометричні фігури; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№035 - Розв’язування задач на знаходження четвертого пропорційного з буквеними даними. Види трикутників. Складання рівнянь за текстами.

Мета: вчити розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного з буквеними даними, розрізняти види трикутників, складати рівняння за текстами; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№036 - Задачі на четверте пропорційне другого виду. Рівняння. Побудова кола і трикутника.

Мета: вчити розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного другого виду, розв’язувати рівняння, будувати коло та трикутник; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№037 - Задачі з величинами: продуктивність, час роботи, виконана робота. Задачі з буквеними даними.

Мета: вчити розв’язувати задачі з величинами: продуктивність, час роботи, виконана робота; розвивати мислення, пам'ять, увагу, задачі з буквеними даними; виховувати любов до математики.

№039 - Складання виразів за схемами й текстами. Розв’язування задач на знаходження суми двох добутків. Порівняння виразів.

Мета: вчити складати вирази за схемами та текстами, розв’язувати задачі на знаходження суми двох добутків, порівнювати вирази; розвивати мислення, пам'ять, увагу, задачі з буквеними даними; виховувати любов до математики.

№041 - Повторення таблиць множення та ділення. Задачі на ділення на число. Складання виразів за текстами.

Мета: вчити розв’язувати задачі на ділення на число, складати вирази за текстами, повторити таблиці множення та ділення; розвивати мислення, пам'ять, увагу, задачі з буквеними даними; виховувати любов до математики.

№042 - Складання задач за короткими записами. Задачі на різницеве порівняння двох остач. Складання схем за рівняннями.

Мета: вчити складати задачі за короткими записами, розв’язувати задачі на різнецеве порівняння двох стач, складати схеми за рівняннями; розвивати мислення, пам'ять, увагу, задачі з буквеними даними; виховувати любов до математики.

№048 - Утворення чисел прилічуванням та відлічуванням одиниці та за їхнім десятковим складом. Складання рівнянь за схемами.

Мета: вчити утворювати числа прилічуванням та відлічуванням одиниці та за їхнім десятковим складом, складати рівняння за схемами; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№049 - Утворення числа 200. Назви чисел третього розряду. Задачі, обернені до задач на суму двох добутків.

Мета: вчити утворювати число 200, називати числа третього розряду, розв’язувати обернені задачі на суму двох добутків; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№051 - Читання та запис трицифрових чисел у нумераційній таблиці. Задачі на спільну роботу та обернені до них.

Мета: вчити читати та записувати трицифрові числа у нумераційній таблиці, розв’язувати задачі на спільну роботу та обернені до них; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№052 - Запис трицифрових чисел, порівняння. Складання і розв’язування задач з кратним або різницевим порівнянням чисел.

Мета: вчити записувати трицифрові числа, порівнювати числа, складати і розв’язувати задачі за кратним або різнецевим порівнянням чисел; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№053 - Запис та читання трицифрових чисел. Розв’язування задач, що містять непряме збільшення (зменшення) числа.

Мета: вчити записувати та читати трицифрові числа, розвязувати задачі, що містять непряме збільшення (зменшення) числа; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

№055 - Додавання та віднімання чисел на основі нумерації. Визначення загальної кількості одиниць, десятків, сотень у трицифрових числах.

Мета: вчити додавати і віднімати числа на основі нумерації, визначати загальну кількість одиниць, десятків, сотень у трицифрових числах; розвивати мислення, пам'ять, увагу; виховувати любов до математики.

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання