№151 - Розв’язуємо задачі на спільну роботу

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 151. Розв’язуємо задачі на спільну роботу

Мета: формувати вміння розв’язувати типові задачі на спільну роботу, виконувати ділення на двоцифрове число, формувати вміння розв’язувати задачі на спільну роботу, у яких шуканим є час спільної праці,        дослідити їх шляхом зміни шуканого — шуканим стає загальний виробіток при спільній праці; узагальнити математичну структуру і план розв’язування задач на спільну роботу, у  яких шуканим є або час спільної роботи, або загальний виробіток при спільній  праці; формувати вміння виконувати ділення на двоцифрове число способом добору.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)
  2. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  3. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  4. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 4-6.  Математичний диктант. Знайдіть.

Слайд 7-8.  Усне опитування.

Слайд 9. Рухлива вправа для очей

Слайд 10-12. Хвилинка каліграфії.

Слайд 13-14. Усний рахунок. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 15-16. Завдання 2. Розв’яжи задачу, користуючись підказками.

Слайд 17-18. Завдання 2. Склади і розв’яжи обернену задачу, у якій шуканим буде число 560.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20. Завдання 3. Знайди значення часток способом добору.

Слайд 21. Завдання 4. Розв’яжи задачу.

Слайд 22. Рухлива вправа

Слайд 23-24. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 25-26. Завдання 2. Розв’яжи задачу. Склади обернену задачу, щоб шуканим у ній було число 72. Як зміна шуканого вплине на розв’язання? Розв’яжи обернену задачу.

Слайд 27. Завдання 3. Розв’яжи задачу.

Слайд 28-30. Завдання 4. Знайди значення часток, виконай перевірку.

Слайд 31. Рухлива вправа.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія

Слайд 23. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 33. Пояснення завдань домашньої роботи.

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання