№114 - Додаємо і віднімаємо числа різними способами

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 114. Додаємо і віднімаємо числа різними способами

Мета: формувати навички додавання і віднімання круглих чисел, удосконалювати навички множення і ділення, додавання і віднімання круглих трицифрових чисел; актуалізувати розуміння залежності значення суми від зміни         одного з доданків, значення різниці — від зміни від’ємника, уміння додавати та віднімати двоцифрові числа способом округлення; вчити переносити спосіб округлення на випадки додавання і віднімання круглих трицифрових чисел; формувати вміння виконувати додавання і віднімання способом округлення, а також вміння розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного арифметичним та алгебраїчним методом, формувати вміння заносити дані в таблицю.                    

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)
  2. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  3. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  4. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 4-6.  Усне опитування.

Слайд 7-9.  Математичний диктант. Запишіть відповідні вирази, знайдіть їх значення.

Слайд 10.  Рухлива вправа для очей.

Слайд 11-13.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 14-17. Завдання 1. Перевір, чи правильно записано правило додавання су ми до числа; правило віднімання суми від числа.

Слайд 18. Завдання 2. Обчисли зручним для тебе способом.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-25. Завдання 3. Розв’яжи задачі арифметичним або алгебраїчним методом.

Слайд 26. Завдання 4. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 27. Завдання 5. На агровиставці були відзначені гарбузи-­велетні. Назви селища, у яких виростили цих велетнів, у порядку зростання маси гарбузів. Запиши ці дані в таблицю.

Слайд 28-29. Завдання 6. Порівняй вирази.

Слайд 30. Рухлива вправа.

Слайд 31. Усний рахунок. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 32-33. Завдання 2. Поясни, як закінчити обчислення

Слайд 34. Завдання 3. Знайди значення виразів зручним для тебе способом.

Слайд 35. Завдання 4. Розв’яжи задачу. Склади і розв’яжи обернені задачі.

Слайд 36. Рухлива вправа.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія

Слайд 37-38. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 39. Пояснення завдань домашньої роботи.

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання