№021 - Створюємо модель курчати. Створення м’якої іграшки із фетру.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект до уроку дизайн та технології з використанням навчального посібника "Я досліджую світ. Частина 2 (Дизайн та технології)". Авторів: Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.
Урок №21.
Створюємо модель курчати. Створення м’якої іграшки із фетру.
Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;
Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.
Обладнання для учнів: заготовки частин курчати з фетру, наповнювач, голка, нитка, матеріали для оздоблення.
Обладнання для вчителя: зразок готового виробу, мультимедійне обладнання.
Хід уроку
- Організація класу
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- Мотивація навчальної діяльності
- Актуалізація опорних знань
- Повідомлення теми і мети уроку
- Засвоєння нових знань
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4. Людині дуже важливо досліджувати оточуючий світ.
Слайд5. Щоб спрогнозувати погоду варто провести багато досліджень руху повітряних мас.
Слайд6. Дослідження – людська діяльність, що спрямована на вивчення властивостей об’єктів оточуючого світу та їх зв’язків з іншими об’єктами.
Слайд7. Модель – це спрощене подання предмета, істоти, явища чи процесу.
Слайд8. Люди створюють та використовують моделі з різних причин:
Слайд9. Люди створюють та використовують моделі з різних причин:
Слайд10. Моделі бувають матеріальні та інформаційні.
Слайд11. Модель курчати
Слайд12. Відеодемонстрація практичного змісту уроку.
Слайд13. Фізкультхвилинка.
Слайд14-15. Інструктаж. Правила роботи з ножицями.
- Практична діяльність учнів
Слайд16. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.
- Демонстрація виробів
Слайд17. Виставка робіт (фотосесія).
- Підсумок
- Рефлексія
