№06 - Натюрморт. Композиційний центр. Гра «Оживи картину». Малювання натюрморту з кавуна та фруктів (акварель, сіль)

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №6

Про що розповів натюрморт.Натюрморт. Композиційний центр. Гра «Оживи картину». Малювання натюрморту з каву­на та фруктів (акварель, сіль)

Мета: продовжувати знайомити учнів з основами композиції, дати поняття «Композиційний центр», «Натюрморт» ; розвивати логічне та просторове мислення, продовжувати формувати уміння аналізувати, узагальнювати;  виховувати інтерес до занять малюванням.

Обладнання:  мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Доповніть речення

Слайд4-8. Відгадайте загадку

Слайд9. Поміркуйте, як об’єднати слова–відгадки у дві групи?

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд10. Послухайте вірш

Слайд11. Запам’ятайте!

Слайд12. Розгляньте картину, що на ній зображено? Як художниця розмістила предмети натюрморту?

Слайд13. Кожний предмет у натюрморті має свою форму, розмір

Слайд14. Фізкультхвилинка

  1. Практична діяльність учнів

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд17. Намалюйте смачненький натюрморт із кавуна та фруктів
(акварель, сіль)

Слайд18. Послідовність малювання смачненького натюрморту із кавуна та фруктів 

  1. Підсумок

Слайд19. Рухлива вправа

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки

Слайд21. Знайди 5 відмінностей

  1. Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання