Каталог матеріалів

Урок №17 для 2 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Рельєф. Створення настільної гри «До спортивних вершин» (гуаш, пластилін)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №17 Зимові захоплення і спорт. Рельєф. Створення настільної гри «До спортивних вершин» (гуаш, пластилін)

Мета: ознайомити учнів з композиційними засобами досягнення художньої виразності зображення (обрання формату, розміру зображення); удосконалювати техніку роботи з пластиліном; розвивати дрібну моторику пальців рук, творчі здібності, уяву; вчити контролювати і коригувати свої дії, орієнтуючись на зразок; розвивати спостережливість, уяву, формувати естетичні почуття, смак; виховувати охайність під час роботи.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, пластилін, дощечка.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Послухайте вірш «Щедра зима». Поміркуйте, чому автор

 дав саме таку назву

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. А які зимові розваги подобаються вам найбільше?

Слайд5-9. Розгадайте ребус

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд10. Чи займаєтеся ви, якимось видом спорту? Якщо так, то що найбільше подобається у ньому?

Слайд11-17. Гра «Впіймай зимові спортивні ігри»

Слайд18. Розгляньте картини. Які емоції вони викликають?

Слайд19. Також різні види спорту зображують у рельєфах на спортивних медалях

Слайд20. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд21-22. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд23. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном

Слайд24. Разом із друзями створіть настільну гру «До спортивних вершин»

Слайд25. Намалюйте поле гри (гуаш) зобразіть спортивні знаряддя
(пластилін) відповідно до обраного виду спорту

Слайд26. Придумайте разом правила гри. Виготовте медалі для переможців (картон, фольга)

Підсумок

Слайд27. Рухлива вправа

Слайд28. Продемонструйте власні ігри

Рефлексія

Слайд29. Вправа «Інтерв’ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні