№097 - 098 - Причина і наслідок. Ліна Костенко «Перекинута шпаківня». Робота з дитячою книжкою

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку літературного читання з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Вашуленко.

Урок №97-98.

Причина і наслідок. Ліна Костенко «Перекинута шпаківня». Робота з дитячою книжкою.

Мета: продовжувати ознайомлення учнів із творами Ліни Костенко; формувати вміння уявляти картини за  змістом кожного рядка вірша, помічати в тексті та розуміти слова з переносним значенням; розвивати зв’язне мовлення учнів, образне мислення, фантазію, вміння аналізувати, узагальнювати, робити посильні висновки з прочитаного; збагачувати лексичний запас учнів; виховувати любов і дбайливе ставлення до природи, здатність передбачати наслідки своїх вчинків.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд13. Ліна Василівна Костенко (нар. 19 березня 1930, Ржищів, Київська округа, Українська СРР) — українська письменниця, поетеса-шістдесятниця. Лауреат Шевченківської премії (1987), Премії Антоновичів (1989).

Слайд14. Прослухайте вірш.

Слайд15. Що було прочитано зі співчуттям, а що з докором?

Слайд16-17. Слово про слово.

Слайд18-19. Ліна Костенко «Перекинута шпаківня»

Слайд20. Дай відповіді на питання чи виконай завдання:

  • Які почуття викликав у тебе вірш?
  • Яка біда трапилася зі шпаченятами? Чому так сталося?
  • Прочитай вірш. Розглянь малюнок. До яких рядків він?
  • Знайди у вірші рими.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Поетеса назвала вірш «Перекинута шпаківня». Який заголовок ти б придумав/придумала до цього твору?

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання