№060 - Рушник – оберіг українського народу. Тамара Коломієць «Біле поле полотняне…»

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 60.

Рушник – оберіг українського народу. Тамара Коломієць «Біле поле полотняне…».

 Мета: вдосконалювати навички свідомого виразного читання віршованих творів; розвивати зв’язне мовлення, творчі здібності, уяву, фантазію, збагачувати лексичний запас; виховувати любов до природи, до художнього слова, до прекрасного; виховувати інтерес до культурної спадщини, народних традицій.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 6. Читацька розминка. Робота над чистомовкою.

     Слайд 7. Вправа на знаходження рим. Прочитайте рядки слів. Прочитайте рядки, у яких усі слова римуються.

     Слайд 8. Рухлива вправа.

Слайд 9. Робота над загадкою.

Слайд 10. Вступне слово вчителя.

Слайд 11. Слухання аудіозапису «Пісні про рушник» на Голосі країни. Найкращі виконавці. (муз. Платона Майбороди, сл. Андрія Малишка).

Слайд 12. Повідомлення теми та завдань уроку.

Слайд 13. Опрацювання вірша Тамари Коломієць «Біле поле полотняне…». Читання вірша вчителем.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Робота за малюнком до вірша Тамари Коломієць «Біле поле полотняне…».

Слайд 16. Словникова робота.

Слайд 17. Словникова робота. Читання слів «луною» учнем, який гарно читає.

Слайд 18. Вправа «Бджілки»: самостійне напівголосне читання твору учнями. Бесіда за змістом вірша з елементами вибіркового читання.

Слайд 19. Перегляд і обговорення відеокліпу про український рушник.

Слайд 20. Рухлива вправа.

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання