№116 - Як здійснити мрію. Микола Снаговський «Про пасажирський лайнер і паперовий літачок»

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 116.

Як здійснити мрію. Микола Снаговський «Про пасажирський лайнер і паперовий літачок»

 Мета: ознайомити дітей із твором Миколи Снаговського; формувати вміння розповідати про персонажа твору; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; спонукати інтерес до віршування, виховувати любов до художнього слова, до навколишнього світу, виховувати прагнення докладати зусилля для досягнення своєї мети.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Посмішка».

Слайд 4-9. Артикуляційні вправи. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 10. Робота над скоромовкою.

Слайд 11. Робота над загадкою.

      Слайд 12.  Бесіда. Повідомлення теми та завдань уроку.

Слайд 13.  Знайомство з письменником. Микола Снаговський.

Слайд 14.  Робота із заголовком твору Миколи Снаговського.

 

Слайд 15. Словникова робота.

      Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-22. Читання твору вчителем.

Слайд 23-25. Словникова робота.

Слайд 24. Вправа «Крісло автора». Робота в групах. Складання казки про пригоди дівчаток, яким верба подарувала чарівні сережки.

Слайд 25. Підказки, як створити казку.

Слайд 26. Фізхвилинка для очей.

Слайд 27. Читання слів «луною» учнем, який гарно читає. Прочитайте слова, що означають назву предмета; дію предмета; ознаку предмета.

Слайд 28-29. Читання  тексту учнями. Вправа «Ланцюжок». Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 30-31. Вправа «Дослідники». Знайдіть і прочитайте фрагменти твору, що підтверджують або спростовують подані твердження. 

Слайд 32. Робота в парах. Вправа «Сітка Елвермана». Обговоріть і визначте, цей твір – оповідання чи казка. Обґрунтуйте свої відповіді, звертаючись до тексту.

Слайд 33. Вправа «Мікрофон».

Слайд 34. Рухлива вправа.

Слайд 35. Пояснення домашнього завдання.

  1. ЗВ (закріплення вивченого).
  2. Підсумок.
  3. Рефлексія.


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання