№106 - Вступ до розділу. Олександр Дерманський «Чудо із чудес»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.
Урок № 106.
Вступ до розділу. Олександр Дерманський «Чудо із чудес».
Мета: ознайомити дітей із творами Олександра Дерманського, його книжками; формувати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати здатність помічати красу навколишнього світу.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Емоційне налаштування.
Слайд 3. Читацька розминка. Робота над чистомовкою.
Слайд 4. Вправа «Зачаровані слова». Із поданого слова утворіть
і прочитайте нові слова.
Слайд 5. Бесіда. Скільки на землі іще цікавого.
Слайд 6. Будьте вдумливими читачами!
Слайд 7. Вчися працювати з підручником.
Слайд 8. Повідомлення теми та завдань уроку. Знайомство з поетом. Олександр Дерманський.
Слайд 9. Перегляд відеозвернення Сашка Дерманського до читачів.
Слайд 10. Бесіда за переглядом відеозвернення.
Слайд 11-12. Додаткова інформація про Олександра Дерманського.
Слайд 13. Фізкультхвилинка.
Слайд 14. Робота із заголовком вірша Олександра Дерманського «Чудо із чудес» .
Слайд 15. Словникова робота.
Слайд 16-17. Читання вірша вчителем.
Слайд 18. Перевірка емоційного сприймання змісту твору.
Слайд 19. Словникова робота.
Слайд 20. Словникова робота. Читання стовпчиків на одному диханні. Знайдіть і прочитайте спільнокореневі слова, слова-синоніми; слова, що означають дію предмета.
Слайд 23. Читання вірша учнями. Вправа «Бджілки»: напівголосне читання. Бесіда за змістом вірша з елементами вибіркового читання.
Слайд 22. Робота з фотоілюстрацією.
Слайд 23. Перегляд фільму Тітоньки Сови «Сім чудес світу – Піраміди Хеопса».
Слайд 24. Обговорення фільму Тітоньки Сови «Піраміди Хеопса».
Слайд 25. Рухлива вправа.
Слайд 26. Пояснення домашнього завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого).
- Підсумок.
- Рефлексія.
