№103 - Що таке мир? Тетяна Майданович «Що таке мир».

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 103.

Що таке мир? Тетяна Майданович «Що таке мир».

 Мета: розширити знання учнів про важливість миру на землі; ознайомити їх з твором Тетяни Майданович; удосконалювати читацькі вміння і навички; розвивати зв’язне мовлення учнів, образне мислення, творчу уяву, фантазію; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до природи, до рідного краю, свого народу та повагу до інших людей.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа Самоналаштування».

Слайд 6-8. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 9. Читацька розминка. Робота над скоромовкою.

Слайд 10. Гра «Заверши речення». Доповніть кожне речення словом  із протилежним значенням. 

Слайд 11. Робота над загадкою.

Слайд 12. Слово вчителя.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

      Слайд 14. Повідомлення теми та завдань уроку. Знайомство з поетесою. Тетяна Василівна Майданович.

     Слайд 15. Додаткова інформація про поетесу Тетяну Майданович.

     Слайд 16. Робота із заголовком вірша.

     Слайд 17. Читання вірша вчителем.

     Слайд 18. Перевірка емоційного сприймання змісту твору.

Слайд 19. Словникова робота. Прочитайте слова, знайдіть і прочитайте слова, що вказують на дію предмета. Знайдіть і прочитайте слова,  що називають предмет.

Слайд 20. Словникова робота.

Слайд 21. Читання вірша учнями. Вправа «Бджілки»: напівголосне читання. Бесіда за змістом вірша з елементами вибіркового читання.

Слайд 22. Робота за фотоілюстрацією мурала Міядзакі Кенске «Рукавичка миру».

     Слайд 23. Словникова робота.

     Слайд 24-26. Бесіда за фотоілюстрацією «Рукавичка миру».

     Слайд 27. Перегляд відеоролика про відкриття муралу «Рукавичка миру», який створив  на стіні маріупольської школи № 68 японський художник Міязакі Кенске разом із дітьми, які постраждали від війни.

      Слайд 28. Рухлива вправа.

      Слайд 29. Пояснення домашнього завдання.

  1. ЗВ (закріплення вивченого).
  2. Підсумок.
  3. Рефлексія.


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання