№34-35 - Весняне різнобарв’я. Слухання: П. Чайковський «Пісня жайворонка»; звуки весняного лісу та дощу. Виконання: О. Янушкевич «Пісня про дружбу». Ритмічна вправа. Підсумок за рік
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»
Урок №34-35.
Слухання: П. Чайковський «Пісня жайворонка»; звуки весняного лісу та дощу. Виконання: О. Янушкевич «Пісня про дружбу». Ритмічна вправа. Підсумок за рік.
Мета: акцентувати увагу учнів на чарівних настроях природи; розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; розвивати вокально-хорові виконавські навички; виховувати музичну культуру та бережливе ставлення до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд3. Природа – джерело натхнення для митців.
Слайд4-7. Погляньте на картини художників. Опишіть настрій котрі вони передають.
Слайд8. Петро Ілліч Чайковський «Пісня жайворонка». Із циклу «Пори року» – Березень.
Слайд9. У якому регістрі звучить спів пташечки? Пофантазуйте та уявіть кольори прослуханого музичного твору. Опишіть словесно картину котру уявили.
Слайд10. Зімпровізуйте голос жайворонка на музичному інструменті.
Слайд11-12. Природа насичена звуками, вслухайтесь в ці чарівні мелодії.
Слайд13. Фізкультхвилинка.
Слайд14. Ритмічна вправа.
Слайд15. Пригадаємо текст пісні О. Янушкевич «Пісня про дружбу».
Слайд16. Виконання пісні О. Янушкевич «Пісня про дружбу».
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
