№099 - 100 - Перевіряємо додавання і віднімання. Діагностична робота
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»
Урок №99-100.
Перевіряємо додавання і віднімання. Діагностична робота
Мета: формувати обчислювати навички, актуалізувати розуміння взаємозв’язку додавання й віднімання, означення арифметичної дії віднімання; закріпити знання учнів щодо перевірки правильності виконання арифметичних дій та вміння перевіряти результати додавання й віднімання; формувати вміння розв’язувати задачі.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 10-12. Завдання 1. Як пов'язані дії додавання і віднімання? Склади відповідні рівності. Як перевірити правильність дії додавання?
Слайд 13. Завдання 2. Виконай віднімання та доведи, що одержані результати є правильними.
Слайд 14. Перевіряємо додавання і віднімання
Слайд 15. Завдання 3. Знайди значення виразів і доведи, що одержано правильні результати.
Слайд 16. Фізкультхвилинка.
Слайд 17-18. Завдання 4. Вибери вираз, який є розв'язанням задачі. Розв’яжи задачу.
Слайд 19. Завдання 5. Доповни схему. Склади план розв'язування задачі, розв'яжи її усно.
Слайд 20. Завдання 6. Розділи задачу на дві прості. Яку з них слід розв'язати першою? Розв'яжи задачу усно, скориставшись підказкою.
Слайд 21. Рухлива вправа.
Слайд 22-24. Завдання 1. Як пов'язані дії додавання і віднімання? Склади рівності за схемами.
Слайд 25. Завдання 2. Що означає «від числа а відняти число b»? Знайди значення різниць і доведи, що одержаний результат правильний.
Слайд 26. Завдання 3. Знайди значення виразів і виконай перевірку.
Слайд 27. Завдання 4. Добери вираз, який є розв'язанням задачі.
Слайд 28. Завдання 5. Розділи задачу на дві прості. Яку з них слід розв'язати першою?
Слайд 29. Домашні тренувальні вправи.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
