№044 - 045 - Перевіряємо свої досягнення по темі «Додаємо і віднімаємо числа з переходом через десяток у межах 20». Діагностична робота.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»
Урок № 44-45.
Перевіряємо свої досягнення по темі «Додаємо і віднімаємо числа з переходом через десяток у межах 20». Діагностична робота.
Мета: перевірити досягнення по темі «Додаємо і віднімаємо числа з переходом через десяток у межах 20», перевірити обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, перевірити вміння виконувати обчислення різними способами, розв’язувати задачі.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
Сьогодні ми підводимо підсумок того, що робили протягом багатьох уроків. Ви повинні бути дуже уважними до себе, оскільки треба з’ясувати, чи є ще якісь труднощі в обчисленнях, у розв’язуванні задач. Наприкінці уроку ви розкажете про результати власних навчальних досягнень.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 11-12. Завдання 1. У якому виразі дія віднімання виконується другою?
Слайд 13. Рухлива вправа.
Слайд 14-16. Завдання 1. У якому виразі дія віднімання виконується другою? (продовження).
Слайд 17. Фізкультхвилинка.
Слайд 18. Завдання 2. Значення яких виразів більше за 10?
Слайд 19. Завдання 3. Який вираз має найменше значення? який – найбільше?
Слайд 20. Рухлива вправа.
Слайд 21. Завдання 4. Що довше – сосиски чи ковбаска?
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
