Каталог матеріалів

Урок №3 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Порівнюємо числа

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №3. Порівнюємо числа

Мета: узагальнити й систематизувати знання нумерації першої сотні; актуалізувати вміння читати й записувати числа, відтворювати послідовність чисел першої сотні, додавати й віднімати число 1, додавати й віднімати круглі числа, додавати до круглого числа одноцифрове, віднімати від двоцифрового числа його десятки або одиниці; узагальнити й систематизувати вміння додавати й віднімати числа на основі нумерації; закріпити розуміння способів порівняння чисел у межах 100, правила різницевого порівняння.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Сьогодні на уроці ми продовжимо узагальнювати і систематизувати знання чисел першої сотні і зосередимо увагу на випадках додавання й віднімання, які ґрунтуються на нумерації чисел. Ви маєте бути уважними, працювати зосереджено, щоб вчасно помітити помилки, яких припустилися інші учні, визначити підставу для класифікації прийомів обчислення, відтворити цифри в записах істинних рівностей. Як бачите, сьогодні на вас чекають цікаві завдання. Які вимагають вашої активної роботи. Побажаємо одне одному успіху!

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Актуалізація знань. Усне опитування.

Слайд 3. Виконай арифметичні дії. Самостійна робота.

Слайд 4. Попрацюй із математичними матеріалами. Практична робота.

Слайд 5. Математичний диктант.

Слайд 6. Рухлива вправа.

Слайд 7-8. Соня та Павло мали записати числа восьмого десятка. Перевір, хто з дітей виконав завдання правильно.

Слайд 9. Оленка та Сашко мали записати числа, що містять сім одиниць. Перевір, хто з дітей виконав завдання правильно.

Слайд 10. Фізкультхвилинка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 11. За якою ознакою вирази розбито на групи? Знайди значення виразів із поясненням.

Слайд 12. Знайди помилки в обчисленнях. Спробуй їх пояснити.

Слайд 13. Встав такі цифри, щоб утворилися істинні рівності.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Знайди значення виразів.

Слайд 15.  Порівняй числа.

Слайд 16. Рухлива вправа.

Підсумок

Слайд 17.  Відшукай помилки. Спробуй їх пояснити. Виправ помилки та запиши в зошиті істинні рівності.

Слайд 18.  Порівняй числа. На скільки одне число більше або менше, ніж інше? Запиши відповідні рівності.

Пояснення завдань домашньої роботи

Слайд 19. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 20. Знайди значення виразів.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні