№113 - Вивчаємо ділення на рівні частини
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»
Урок № 113.
Вивчаємо ділення на рівні частини.
Мета: формувати поняття арифметичної дії множення та ділення; актуалізувати поняття про ділення на вміщення, ознайомити учнів із діленням на рівні частини; вчити розв’язувати прості задачі на ділення на рівні частини; закріпити вивчені випадки множення і ділення, знання переставного закону множення та правила про взаємозв’язок множення та ділення; формувати вміння розв’язувати складені задачі.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 12. Завдання 6. Виконай арифметичні дії.
Слайд 13-14. Завдання 1. Прочитай задачі. Поясни за малюнками, як дівчата виконували дії. Дівчата зробили відповідні записи. Чи можна з ними погодитись?
Слайд 15. Задачі на ділення.
Слайд 16. Завдання 2. Розв'яжи задачу. Склади дві обернені задачі.
Слайд 17. Фізкультхвилинка.
Слайд 18-20. Завдання 3. Знайди значення виразів.
Слайд 21-22. Завдання 4. Знайди значення добутків. З кожної рівності на множення склади ще одну рівність на множення та дві рівності на ділення. Прочитай рівності з назвами компонентів і результату.
Слайд 23-24. Завдання 5. Розв'яжи задачу.
Слайд 25. Рухлива вправа.
Слайд 26-27. Завдання 2. Прочитай задачі. Учні зробили відповідні записи. Чи можна з ними погодитися?
Слайд 28. Завдання 2. Розв'яжи задачу. Склади дві обернені задачі. Що спільне в розв'язанні цих задач? Чим вони розрізняються?
Слайд 29-30. Завдання 4. Знайди значення виразів.
Слайд 31. Домашні тренувальні вправи.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
