№107 - Знайомимось з математичними виразами: добуток і частка

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника    «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 107.

Знайомимось з математичними виразами: добуток і частка.

 Мета: формувати поняття арифметичної дії множення та ділення;  актуалізувати вміння знаходити результат множення    шляхом заміни його додаванням, уміння знаходити результат ділення шляхом заміни його відніманням; ознайомити учнів із назвами математичних виразів       «добуток» і «частка»; вчити читати математичні вирази, що містять дії   множення та ділення; зіставити арифметичні дії додавання та множення, віднімання та ділення; формувати вміння розв’язувати задачі на розкриття суті множення та ділення на вміщення.

   Обладнання:  мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)
  2. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  3. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  4. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 16. Завдання 1. Розподіли суми на дві групи. Перевір, чи правильно замінили додавання множенням.

Слайд 17. Добуток. Значення добутку.

Слайд 18. Завдання 2. Перевір, чи правильно замінили віднімання діленням.

Слайд 19-22. Завдання 3. Прочитай вирази кількома способами за зразками.

Слайд 23. Фізкультхвилинка. 

Слайд 24. Завдання 4. Заміни додавання множенням, а віднімання – діленням.

Слайд 25. Завдання 5. Встав такі числа, щоб утворились істинні рівності.

Слайд 26. Завдання 6. Склади задачі, щоб їх розв'язанням були подані вирази.

Слайд 27. Завдання 6. Склади задачі, щоб їх розв'язанням були подані вирази.

Слайд 28-29. Додавання - множення. Віднімання - ділення.

Слайд 30. Завдання 7. Якою дією розв'язується задача? Розв'яжи задачу усно.

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32. Завдання 1. Розбий суми на дві групи. За якою ознакою це можна зробити?

Слайд 33-36. Завдання 3. Прочитай вирази кількома способами за зразками.

Слайд 37. Завдання 4. Знайди значення виразів у кожному стовпчику.

Слайд 38. Домашні тренувальні вправи.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання