№009 - Повторення вивченого матеріалу. Лічба десятками. Обчислення довжини ламаної. Визначення часу за годинником.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»
Урок №9.
Повторення вивченого матеріалу. Лічба десятками. Обчислення довжини ламаної. Визначення часу за годинником.
Мета: узагальнити і закріпити знання учнів з вивченої теми у 1 класі, вдосконалювати навички лічби десятками, виконувати дії з іменованими числами, задачі на знаходження суми і різниці й визначати часу за годинником. Розвивати логічне і творче мислення, пізнавальний інтерес до предмета. Виховувати вміння працювати колективно та в парі, дисциплінованості. Забезпечити школяреві можливість збереження здоров’я за період навчання, дати йому необхідні знання та навички щодо здорового способу життя, навчити використовувати отримані знання в повсякденному житті.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд4. Порахуємо разом.
Слайд5. Хвилинка каліграфії.
Слайд6. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд7-14. Порівняй усно.
Слайд15-16. Запиши вирази й обчисли їх значення.
Слайд17-18. Обрахуй.
Фізкультхвилинка.
Слайд20-25. Порівня письмо.
Знайди довжину ламаної. Побудуй відрізок, довжина якого дорівнює довжині ламаної.
Слайд27-29. Прочитай задачі. Визнач, у яких задачах треба знаходити суму, а в яких — різницю. Розв’яжи задачі на знаходження різниці.
Рухлива вправа.
Підкресли вираз для розв'язування задачі. Знайди його значення.
Слайд32-34. Котру годину показує кожний годинник?
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}