№087 - Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Дії з іменованими числами. Розв’язування задач
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»
Урок №87.
Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Дії з іменованими числами. Розв’язування задач.
Мета: ознайомити учнів із правилом порядку виконання дій у виразах без дужок; вдосконалити вміння розв’язування задач; вдосконалити навички обчислення іменованих чисел; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-9 Усний рахунок.
Слайд 10-11. Хвилинка каліграфії.
Слайд 12. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 13-14. Назви, яку дію треба виконувати першою в кожному виразі. Поясни чому. №685 на стр. 113.
Слайд 15. Робота з підручником. Знайди та виконай №686 на сторінці 113.
Слайд 16. Обчисли №687 на стр. 114.
Слайд 17. Робота з підручником. Знайди та виконай №688 на сторінці 114.
Слайд 18. Виконай ділення іменованих чисел. Поясни, яка відмінність між виразами та їх значеннями. № 689 на стр. 114,
Слайд 19-20. Розв’яжи задачу. №690 на стр. 114.
Слайд 21. Фізкультхвилинка.
Слайд 22. Робота із зошитом. Знайди та виконай №1 на сторінці 54.
Слайд 23. Обчисли. Зошит №2 стр. 54
Слайд 24. Виконай дії з іменованими числами. Зошит №3 стр.54.
Слайд 25. Рухлива вправа
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
