№101 - Розв’язування вправ і задач на засвоєння вивчених таблиць множення і ділення. Визначення часу за годинником
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»
Урок №101.
Розв’язування вправ і задач на засвоєння вивчених таблиць множення і ділення. Визначення часу за годинником.
Мета: актуалізувати розуміння учнями різницевого порівняння чисел, знання таблиць множення чисел 2-6; вдосконалити вміння визначення часу за годинником; вдосконалити вміння розв’язування задач; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-9. Усний рахунок.
Слайд 10-11. Хвилинка каліграфії.
Слайд 12. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 13. Які з чисел, записаних на чашках, не є результатом множення на 6? Знайди їх суму. №800 на стр. 130.
Слайд 14. Знайди значення виразу с∙6-40, якщо с=8, с=9. №801 на стр. 130.
Слайд 15. Обчисли ланцюжком по колу. №802 на стр. 130.
Слайд 16-17. Розв’яжи задачу, скориставшись короткою умовою.№803 на стр. 131.
Слайд 18-19. Розв’яжи задачу. №805 на стр. 131.
Слайд 20. Фізкультхвилинка.
Слайд 21. Робота із зошитом. Знайди та виконай №3 на сторінці 64.
Слайд 22. Знайди значення виразу с∙6, якщо с=3, с=6, с=8. Зошит №4 на стр. 64.
Слайд 23. Рухлива вправа.
Слайд 24. Робота з підручником. Знайди та виконай №804 на сторінці 131.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
