№009 - Тембр. Нотна грамота.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №9.

Тембр. Нотна грамота. Слухання: >В. Кирейко награвання Лукаша з опери «Лісова пісня» (сопіл­ка); Й. С. Бах «Жарт» (флейта). Створення поспівки з вивче­них нот. Виконання: Л. Масол, В. Тименко «Кольорова гама»

Мета: ознайомити учнів з тембру та особливостями звучання сопілки й флейти. Розвивати вміння учнів розрізняти на слух звучання окремих інструментів. Виховувати інтерес до музичних інструментів,  пісні та класичних творів композиторів.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  • Що таке програмна музика? У якій формі вона може бути написана?
  • Що таке музичний цикл?
  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-7. Історія про сопілочку.

Слайд8. Награвання Лукаша з опери «Лісова пісня».

Слайд9. Й.С. Бах – Жарт.

Слайд10. Порівняй мелодії флейти та сопілки. Яка мелодія лунає з картини?

Слайд11-12. Нотний будиночок

Слайд13. Нотки на клавіатурі піаніно.

Слайд14-16. Дізнайся слова котрі «сховали» ноти.

Слайд17. Створимо поспівки з вивчених нот

Слайд18. Фізкультхвилинка

Слайд19. Розучуємо текст пісні «Кольорова гама»

Слайд20. Виконання музичного твору «Кольорова гама»

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання