№020 - Клавішні інструменти. Слухання: К. Сен-Санс цикл «Карнавал тварин». Кенгуру. Акваріум. Виконання: В. Гребенюк, Е. Саталкіна «Кенгуру». Створення власного «Карнавалу тварин

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №20.

Клавішні інструменти. Слухання: К. Сен-Санс цикл «Карнавал тварин». Кенгуру. Акваріум. Виконання: В. Гребенюк, Е. Саталкіна «Кенгуру». Створення власного «Карнавалу тварин.

Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість, познайомити з клавішними музичними інструментами «челеста» та «фісгармонія; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу, продовжувати виховувати любов до тварин, бережливе ставлення до природи.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-6. Новий герой музичного карнавалу з Австралії.

Слайд7. Мешканці котрі живуть біля берегів Австралії.

Слайд8. Про кенгуру.

Слайд9. К. Сен-Санс - «Карнавал тварин» Кенгуру.

Слайд10. К. Сен-Санс - «Карнавал тварин» Акваріум

Слайд11-13. Водяні барви у п’єсі «Акваріум».

Слайд14. Дай відповідь на питання чи виконайте завдання

Слайд15. Розучування слів - В. Гребенюка та Е. Саталкіної «Кенгуру»

Слайд16. Виконання - В. Гребенюка та Е. Саталкіної  «Кенгуру»

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-20. Тварини з далеких країн.

Слайд21. Створи власний пісенний карнавал.

Слайд22. Досліди звуки предметів довкілля. Добери незвичайні тембри.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання