Каталог матеріалів

Урок №16 для 2 класу з музчисного мистецтва за М.Л. Масол - Етюд. Такт.

DESCRIPTION

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №16. Етюд. Такт. Слухання: Ф. Ліст. «Юнацький етюд № 12 «Заметіль»». Виконання: поспівка, ритмічні етюди

Мета: ознайомити з особливостями жанру етюду та поняттям «такт» в нотній грамоті; розвивати вміння учнів уважно слухати етюди та давати характеристику особливостям музичного образу творів, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору, розвивати вміння виразного виконувати пісні під супровід інструмента і фонограми; виховувати інтерес до слухання класичної інструментальної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Бесіда на тему «З нетерпінням ми чекали зиму-чарівницю».

Слайд4. Ференц Ліст «Юнацький етюд №12».

Слайд5. Дай відповіді на питання.

Слайд6. Придумай рухи і виконай хореографічний етюд «Заметіль» під музику. Ференц Ліст «Юнацький етюд №12».

Слайд7. Етюд (фр. etude — вчення, вивчення) — п'єса навчального характеру в якій застосовується певний технічний прийом гри, або невеликий музичний твір віртуозного характеру.

Слайд8. Виконання поспівки.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Мелодій в нотному записі складається з тактів. Їх величину визначає розмір - цифри, що розміщені праворуч із ключем.

Слайд11. Виконай ритмічні етюди. Знайди паузи в нотному записі.

Слайд12. Поміркуй, чи правильно Барвик дібрав музичні інструменти для виконання п’єс «Заметіль» та «Зимові сни».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні