№072 - Порівняння задач на збільшення числа на кілька одиниць у прямій і непрямій формі. Складання задач за різними короткими записами. Дії з іменованими числами.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»
Урок №72.
Порівняння задач на збільшення числа на кілька одиниць у прямій і непрямій формі. Складання задач за різними короткими записами. Дії з іменованими числами.
Мета: вчити порівнювати задачі на збільшення числа на кілька одиниць у прямій і непрямій формі; розвивати пам'ять, увагу, мислення; виховувати любов до математики.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 3 - 8. Усно обчисли.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 10. Рухлива вправа.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 11 - 15. Робота з підручником. Розв’яжи задачу.
Слайд 16. Фізкультхвилинка.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд 17 - 18. Розв’яжи задачу.
Слайд 19 - 20. Обчисли.
Слайд 21. Накресли прямокутник зі сторонами 2 см і 3 см. Поділи його відрізками на квадрати зі стороною 1 см. Скільки їх вийшло? Склади рівність на множення.
Слайд 22 - 23. Розв’яжи задачу.
- Підсумок
Бесіда
Слайд 24. Домашнє завдання.
- Рефлексія
Слайд 25.
