№040 - Віднімання виду 65-7. Знаходження значень виразів зі змінною. Розв’язування задач на 2 дії різних видів.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №40. Віднімання виду 65-7. Знаходження значень виразів зі змінною. Розв’язування задач на 2 дії різних видів.

Мета: вчити віднімати вирази виду 65 - 7; удосконалювати навички знаходження значень виразів зі змінною, розвивати вміння розв’язувати задачі на 2 дії різних видів; виховувати любов до математики.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

 

  1. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3 - 4. Усно обчисли.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7 - 9. Робота з підручником. Поясни обчислення.

Слайд 10 - 11. Обчисли вирази.

Слайд 12 - 14. Розв’яжи задачу.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16 - 18. Розв’яжи задачу.

Слайд 19. Побудуйте 2 прямокутники. У кожному проведіть 2 відрізки так, щоб утворилися: 1) трикутник і 2 чотирикутники; 2) 2 трикутники і чотирикутник.

  1. Підсумок

Бесіда

Слайд 20 - 27. Робота із зошитом.

Слайд 28. Домашнє завдання

 

  1. Рефлексія

Слайд 29 - 30.

 

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання