№037 - Порозрядне і поступове додавання двоцифрових чисел з переходом через розряд. Складання задач за коротким записом у табличній формі. Креслення прямокутника.(

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №37.

Порозрядне і поступове додавання двоцифрових чисел з переходом через розряд. Складання  задач за коротким записом у табличній формі.  Креслення прямокутника.

Мета: вчити порозрядно і поступово додавати двоцифрові числа з переходом через розряд; удосконалювати вміння креслити прямокутники, розвивати вміння складати задачі за коротким записом у табличній формі; виховувати бажання допомагати одне одному.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

 

  1. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3 - 4. Усна лічба.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 6. Рухлива вправа.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7 - 8. Робота з підручником. Поясни обчислення.

Слайд 9. Обчисли вирази.

Слайд 10 - 12. Розв’яжи задачу.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14 - 15. За коротким записом склади задачу про завезення в супермаркет фруктів.

 

Слайд 16 - 17. Накресли прямокутник, ширина якого 2 см, а довжина на 5 см довша. Знайди його периметр.

  1. Підсумок

Бесіда

Слайд 18. Перший доданок збільшили на 8, а другий – зменшили на 15. Як змінилася сума? Перевірте свій висновок на прикладі суми 32 + 25.

Слайд 19. Інтерактивне завдання.

Слайд 20. дом.завд.

 

  1. Рефлексія

Слайд 21 - 22.

 

 



Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання